Технічне обладнання будівель

ЛЮДИНА І ТЕХНОЛОГІЇ

Ознайомтесь з нашою структурою та перевірте наш спектр послуг

Завдяки численним рішенням та пілотним проектам, MEB Technical активно сприяє впровадженню сучасних рішень в області електротехніки, енергетики, технічного обладнання будівель і автоматизації. Незалежно від того, чи є Ви компанією або ж індивідуальним клієнтом, у нас Ви знайдете рішення, що відповідають Вашим потребам.

02

Технічне обладнання будівель
Електроенергетика
Промисловий монтаж
Автоматизація будівель
Технічне консультування

03

Виробничі та офісні будівлі,
Торгові Центри...

Ми не боїмося великих об’єктів, із задоволенням приймаємо будь-які виклики.

Фотоелектричні станції, Інсталяція

Окрім традиційної комплексної електротехніки,спеціалізуємось також на відновлювальних джерелах енергії. В даному напрямку працює одна з наших дочірніх компаній MEB Energy.

Комерційні об’єкти та будівлі

Для кожного об'єкта ми знайдемо рішення, яке відповідає потребам клієнта. Наші повноваження обмежені тільки вашою уявою

04

 
Співпраця є ключем до успіху

Багаторічний досвід роботи на внутрішньому і зовнішньому ринках, дозволили нам створити широке співробітництво, яке включає в себе компанії, що володіють спеціальними знаннями і людськими ресурсами. Завдяки взаємній співпраці, ми в змозі задовольнити великі замовлення. Надаємо підтримку нашим партнерам з правових та податкових питань польського та німецького законодавства, а також допомогу в отриманні контрактів на німецькому та австрійському ринках.

Для того, щоб розширити наш спектр послуг, співпрацюємо з компаніями, що спеціалізуються в області електричних та електроенергетичних інсталяціях.

У Вас є питання, щодо співпраці з нами? Напишіть нам! Ми будемо раді допомогти!

05

06

Долучайся до найкращих!

Ми можемо запропонувати нашим співробітникам працювати не тільки в сильній і динамічній структурі, а й підтримуємо особистий розвиток. Ми пропонуємо професійну підтримку в процесі застосування зайнятості. Після прийому на роботу Ви завжди можете розраховувати на нас! Життя за кордоном, транспортування до роботи, навіть щотижневі поїздки додому, наприклад, до Польщі, допомога у відділеннях соціального обслуговування та іноземних організаціях, а також підвищення професійної кваліфікації - це лише деякі з аспектів, які Вам будуть надані в нашій команді. Ми знаходимося в постійних пошуках:

  • Електрик

  • Помічник електрика

  • Електроенергетик

  • Інженер-електротехнік

  • Монтер фотоелектричних інсталяцій